KPP Grajewo

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Blok KWP

Spotkania Profilaktyczne

Ruch drogowy

 1. Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

  Policjanci z grajewskiej drogówki zatrzymali dwa prawa jazdy kierującym za przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Do powyższych kontroli drogowych doszło w miejscu wskazanym na KMZB.

 2. Road Safety Days z grajewskimi policjantami

  Grajewscy policjanci włączyli się dziś w obchody akcji pod nazwą akcji „ROAD SAFETY DAYS” w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Mundurowi rozmawiali z przyszłymi kierowcami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także uczestniczyli we wręczeniu prawa jazdy 40-tysięcznemu kierowcy w powiecie grajewskim. Celem policyjnych działań było m.in. podniesienie świadomości społecznej, co do dbania o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

 3. Road Safety Days

  W dniach 16-22 września 2020 r., w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności, we wszystkich europejskich krajach prowadzona będzie akcja pod nazwą ROAD SAFETY DAYS (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego). Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL oraz popierane m.in. przez Komisję Europejską i Europejską Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (ETSC).

 4. Bezpiecznie na rowerze

  Rower to najpopularniejszy środek transportu. Jazda nim to nie tylko sposób na dotarcie do pracy czy szkoły, ale przede wszystkim okazja do spędzenia w świetny sposób wolnego czasu. Pomimo iż jesienne dni stają się krótsze i pogarsza się widoczność, to aura wciąż sprzyja użytkownikom jednośladów. Jak być bezpiecznym rowerzystą?