KPP Grajewo

Blok KWP

Spotkania Profilaktyczne

Ruch drogowy

 1. „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu” – Bezpieczne Ferie 2019

  Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i wszyscy wrócili wypoczęci do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci, jak co roku, będą dbać o bezpieczeństwo podróżujących po polskich drogach. Już 11 stycznia 2019 r. rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie”, które wspierane są akcją informacyjno-edukacyjną „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”.

 2. Brawura, nietrzeźwość i brak uprawnień

  Grajewscy policjanci, wczoraj wieczorem na terenie Grajewa zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna, mając w organizmie ponad promil alkoholu, osobowym oplem kręcił "bączki" na jednym z parkingów sklepowych. Dodatkowo 32- letni mieszkaniec Krakowa nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 3. „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu” – Bezpieczne Ferie 2019

  W dniach od 21stycznia do 3 lutego 2019 roku odbędą się ferie zimowe w województwie podlaskim. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie od 7 stycznia przeprowadzą działania pn. „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”, podczas których będą zwracać uwagę m.in. na stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących oraz czy podróżujący korzystają z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy.

 4. Pijany kierowca zatrzymany dzięki obywatelskiej postawie i błyskawicznej reakcji policjantów

  Wczoraj w nocy funkcjonariusze grajewskiej komendy Policji zatrzymali nietrzeźwego kierowcę osobowego opla. Nieodpowiedzialna jazda pijanego kierowcy została przerwana dzięki obywatelskiego zgłoszeniu. 36-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz jego dalszym losem zajmie się Sąd.