KPP Grajewo

Blok KWP

Spotkania Profilaktyczne

Ruch drogowy

 1. Bezpieczny 28 Finał WOŚP na terenie powiatu grajewskiego

  Wczoraj, grajewscy policjanci czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom Grajewa i powiatu grajewskiego podczas imprez z okazji 28. Finału WOŚP. Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku finał tej imprezy obył się bez nieprzyjemnych incydentów.

 2. Bezpieczeństwo podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  12 stycznia br. już po raz dwudziesty ósmy policjanci zaangażują się w zapewnienie porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spokój podczas Finału zależy także od stosowania się do zasad bezpieczeństwa przez osoby, które w nim uczestniczą. Pamiętajmy o bezpieczeństwie dzieci i osób starszych.

 3. Punkt kontroli autokarów

  W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi policjanci podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających w czasie ferii. Dużą uwagę mundurowi zwracają na kontrolę autokarów i kierowców, wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 4. Bezpieczne Ferie

  W całej Polsce rozpoczynają się ferie zimowe. Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich wyjeżdżających na wakacje, jak i tych, którzy pozostaną w domach, Policja rozpoczęła ogólnopolskie działania pod nazwą „Bezpieczne Ferie”, które potrwają do 23 lutego 2020 roku. Realizacja głównych zadań polegać będzie na zapewnieniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale funkcjonariusze będą reagować na każde zachowanie niezgodne z prawem. O akcji opowiadali podczas spotkania z dziennikarzami: Rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka oraz ekspert z BRD KGP podinsp. Radosław Kobryś.