Uszkodzenie samochodu - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uszkodzenie samochodu

Data publikacji 29.09.2009

W nocy z 24/25 września grupa ok. 10 osób uszkodziła samochód marki Opel Vectra. Policjanci zatrzymali 3 sprawców. Trwają czynności zmierzające do ustalenia pozostałych sprawców oraz okoliczności zdarzenia.

Ok północy dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, iż na ul. Plac Niepodległości w Grajewie doszło do uszkodzenia samochodu. Grajewianin parkując samochód na pl. Niepodległości został zaatakowany przez grupę ok. 10 osób. Napastnicy kopali, rzucali kamieniami i innymi  przedmiotami w samochód. Sprawcy dokonali licznych uszkodzeń samochodu. Straty oszacowano na 2000 zł. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia jednakże wandali nie było. Ustalono 3 sprawców 22, 23 i 33 letnich mieszkańców Grajewa. Po przeszukaniu mieszkań sprawców ujawniano kij bejzbolowy, butle z gazem oraz broń pneumatyczną. Sprawcy zostali zatrzymani. Za uszkodzenie mienia grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz pozostałych sprawców.

Prosimy wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na powyższy temat bądź były świadkami zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu (086) 273 03 33 bądź 997 lub 112.


* wykorzystując treści zawarte na stronie, proszę powoływać się na źródło informacji