Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 15.02.2010

12.02.2010

Kolizja drogowa

Po godzinie 12:00 dyżurny został poinformowany, że na ul. Fabrycznej w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierująca Daewoo, mieszkanka gm. Grajewo nie zachowała należytej ostrożności podczas wymijania i zderzyła się z fordem. Kobieta za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem.

Kolizja drogowa

O godzinie 15:10 dyżurny został poinformowany,  że na ul. Warszawskiej w Rajgrodzie doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec gm. Filipów, kierując samochodem ciężarowym nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z chrayzlerem, którym kierował obywatel Litwy. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali mężczyznę w Bargłowie Kościelnym. Mężczyzna został ukarany mandatem.

14.02.2010

Kolizja drogowa

Po godzinie 17:00 dyżurny został poinformowany, że na ul. Szpitalnej w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierowca opla, mieszkaniec Grajewa nie dostosował prędkości  podczas omijania i wpadł w poślizg. Mężczyzna uderzył w dwa samochody osobowe stojące na parkingu przy bloku nr 2 na os. Południe. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.