Kronika 997 (08.03 - 11.03.2010) - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997 (08.03 - 11.03.2010)

Data publikacji 12.03.2010

08.03.2010

Nietrzeźwy pieszy wtargnął pod nadjeżdżający samochód

Po godzinie 18:00 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka Pisza kierując volkswagenem potrąciła mężczyznę, który wtargnął nagle na jezdnię. 62 – letni mieszkaniec Grajewa doznał ogólnych potłuczeń ciała. Okazało się, iż grajewianin był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

09.03.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 9:50 dyżurny został poinformowany, że  na trasie 61 w rejonie miejscowości Sokoły( gm. Szczuczyn) doszło do kolizji drogowej. Kierowca samochodu ciężarowego, obywatel Litwy nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i zderzył się z  drugim samochodem ciężarowym, którym kierował mieszkaniec  Żychlina. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Zatrzymanie osoby poszukiwanej

Na os. Centrum w Grajewie policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do aresztu śledczego.

Kradzież sklepowa

Pracownica sklepu przy ul. Dwornej w Grajewie poinformowała, że dokonano kradzieży sklepowej. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kradzieży dokonała 14- letni mieszkaniec Grajewa. Nieletni został przekazany pod opiekę matce.

10.03.2010

Potrącenie sarny

Dyżurny został poinformowany, że na odcinku drogi Ruda – Sojczyn Borowy doszło do kolizji z udziałem sarny. Kierowca Grajewa, który kierował mitsubishi potrącił sarnę, która wbiegła na jezdnię.

11.03.2010

Osoba poszukiwana

Na os. Centrum w Grajewie policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Ostrołęki, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do aresztu śledczego.

Kolizja drogowa

Dyżurny został poinformowany, że na terenie miejscowości Ciemnoszyje, gm. Grajewo doszło do potrącenia łosia. Kierowca forda, mieszkaniec  Szczebra potrącił zwierzę, które wtargnęło na jezdnię. Elementy Forda  uszkodziły nadjeżdżające audi, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo.