Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 19.03.2010

15.03.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 9:46 dyżurny został poinformowany, że  na trasie Wąsosz - Komosewo doszło do kolizji drogowej. Kierowca skody mieszkaniec gm. Grajewo oraz kierowca opla mieszkaniec gm. Wąsosz, nieprawidłowo wykonali manewr wymijania, w wyniku czego doszło do otarcie się pojazdów. Obaj kierujący zostali ukarani mandatami karnymi.

Kradzież sklepowa

Pracownica sklepu na Os. Południe w Grajewie poinformowała, że dokonano kradzieży sklepowej. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kradzieży dokonał 11- letni mieszkaniec Grajewa. Nieletni został przekazany pod opiekę matce.

16.03.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 8:13 dyżurny został poinformowany, że  na terenie targowiska miejskiego przy ul. Grunwaldzkiej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Kierowca cięgnika mieszkaniec gm. Wąsosz nieprawidłowo wykonał manewr omijania, w wyniku czego uszkodził volkswagena, który należy do mieszkaniec  gm. Grabowo.

17.03.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 8:30 na w Grajewie ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Grajewa, kierując peugeotem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, wyniku czego uderzył w tył mercedesa, którym kierował mieszkaniec pow. Augustów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

18.03.2010

Kolizja drogowa

O 14:45 na w miejscowości Wierzbowo doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka gm. Grajewo, kierując toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas zmiany pasa ruchu w wyniku, wyniku czego uderzył w kię, którą kierował mieszkaniec gm. Szczuczyn. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.