Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 30.04.2010

27.04.2010

Kolizja drogowa

Około godziny 13.36 dyżurny został poinformowany, że w miejscowości Rydzewo Pieniążki doszło do kolizji drogowej. Kierujący punto  mieszkaniec gm. Radziłów nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w mercedesa, którym kierowała mieszkanka gm. Wąsosz. Sprawca kolizji została ukarana mandatem karnym.

Potrącenie sarny

O godzinie 23.45 dyżurny został poinformowany, że na trasie Grajewo –Popowo doszło do kolizji z udziałem sarny. Kierujący samochodem ciężarowym obywatel Litwy potrącił sarnę, która nagle wbiegła  na drogę.

29.04.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 10.35 w Szczuczynie policjanci zatrzymali nieletniego, który był  poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez  Sądu Rejonowy w Grajewie  celem doprowadzenia do policyjnej Izby Dziecka.

Kolizja drogowa

Około godziny 16.10 dyżurny został poinformowany, że na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący chryslerem mieszkaniec Kętrzyna, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w seata. Sprawca kolizji została ukarana mandatem karnym.

30.04.2010

Nietrzeźwy kierujący

Około godziny 1.50 w miejscowości Popowo policjanci zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że kierujący 26- letni mieszkaniec gm. Szczuczyn jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzn ma zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoją nieodpowiedzialną jazdę odpowie przed sądem.