Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 10.05.2010

07.05.2010

Potrącenie na przejściu

Kierujący fiatem na przejściu dla pieszych potrącił 33-latka. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala.

O godzinie 9.46 dyżurny został poinformowany, że w Grajewem na ulicy Piłsudskiego  kierowca fiata  potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 33- latka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 33- latek  nie zatrzymał się przed przejściem. Mężczyzna  był już na pasach, gdy nagle uderzył w niego samochód. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Narkotyk wyhodował w doniczce

22 - latek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyku. Młody mężczyzna  nielegalną roślinę miał w swoim mieszkaniu.

Grajewscy policjanci podejrzewali, że w mieszkaniu 22-latka mogą znajdować się nielegalne rośliny. W piątek funkcjonariusze złożyli mu wizytę. Podczas przeszukania mieszkania mundurowi znaleźli konopie indyjskiej. 22-latek odpowie za posiadanie narkotyku.

08.05.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 9.40 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej doszło do kradzieży. Mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Zdarzenie drogowe

O godzinie 19.26 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Dolnej doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Z policyjnych ustaleń wynika, że w trakcie jazdy nastąpiło zacięci manetki gazu. 16 – uderzył w krawężnik i  przewrócił się. Okazało się , że grajewianin nie miał uprawnień do kierowania motorowerem. Z urazem kolana trafił do szpitala.

09.05.2010

Sprawcy kradzieży telefonu zatrzymani

W nocy z 8/9.05.2010 roku dyżurny został poinformowany, że w lokalu w jednej z miejscowości gm. Szczuczyn doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Policjanci udali się na miejsce  gdzie zatrzymali sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj 18 – latkowie, którzy wykorzystując sen zgłaszającego ukradli telefon komórkowy wartości 500 zł. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.