Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 22.06.2010

18.06.2010

Kolizja drogowa

Około godziny 11.00 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazdą, którą kierowała mieszkanka Zambrowa. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 11.10 mieszkaniec Grajewa poinformował, iż, ze stodoły w miejscowości Sojczyn Borowy  skradziono mu silnik elektryczny wartości ok. 500  zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 14.43 dyżurny został poinformowany, że w na trasie Wąsosz - Żebry doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierująca audi jadąc z nadmierna prędkością straciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do zderzenia z ciągnikiem rolniczym, którym kierował mieszkaniec gm. Szczuczyn. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież sklepowa

Patrol prewencji przekazał rodzicom dwóch nieletnich, którzy dokonali wspólnie kradzieży w sklepie przy ul. Dwornej. Ukradli towar na kwotę 3.99 zł. Teraz za kradzież sklepową nieletni odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym.

Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w jednym ze sklepów przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Mieszkaniec Grajewa dokonał kradzieży artykułu spożywczego na kwotę ok. 3 zł. Przybyli na miejsce policjanci skradziony towar zwrócili do sklepu, sprawcę kradzieży ukarali mandatem karnym.  

19.06.2010

Kradzież wieży

Dyżurny został poinformowany, iż z werandy domku letniskowego w Rajgrodzie skradziono mu wieżę i głośnik. Wartość sprzętu oszacowano na kwotę 1300 zł.

20.06.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 16.47 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący polonezem mieszkaniec miejscowości Sokoły – Jeziorne nie zachował bezpieczne odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył samochodu renault, którym kierował mieszkaniec gm. Szczuczyn. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.