Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 02.08.2010

26.07.2010

Zniszczenie mienia

O godzinie 15.50 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 25/26.07.2010 roku nieznany sprawca pomalował sprayem elewację, okna oraz drzwi budynku przy ul. Ełckiej. Wartość start właściciel oszacował na kwotę około 10 tys. zł.

27.07.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 10.18 w Szczuczynie na ul. Szczuki doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący fordem mieszkaniec Pobiedliska nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na fiata, którym kierował obywatel Litwy. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy Dwornej doszło do kradzieży. Obywatelka Rumunii lat 17 dokonała kradzieży artykułu przemysłowego na kwotę ok.15 zł. Przybyli na miejsce policjanci skradziony towar zwrócili do sklepu, sprawczynię kradzieży ukarali mandatem karnym.

28.07.2010

Nietrzeźwy kierujący

 

 

Około godziny 16.35 w Grajewie na ul. 9 PSK policjanci zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że kierujący 29- letni mieszkaniec Grajewa jest pijany. Badanie alkomatem wykazał prawie 1,5 alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy. Stracił je również za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Kradzież metali kolorowych

O godzinie 17.30 dyżurny został poinformowany, że z terenu firmy w Grajewie przy ul. Elewatorskiej w okresie czasu od 1.07.2010 – 26.07.2010 roku nieznany sprawca ukradł złom metali kolorowych. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 2000zł.

Kolizja drogowa

Około godziny 20.00 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Plac Niepodległości doszło do kolizji drogowej. Kierująca volkswagenem  mieszkanka Warszawy nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzyła w audi, którym kierował mieszkaniec Żor. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

29.07.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 7.57 na skrzyżowaniu ul. Majewskiego i ul. Sportowej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący oplem mieszkaniec gm. Biała Piska nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w drugiego opla, którym kierowała mieszkanka Zambrowa. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież piwa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie na Os. Południe kamera zarejestrował jak dwóch mężczyzn kradnie zgrzewkę piwa. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. W pobliżu sklepu mundurowi zatrzymali dwóch nietrzeźwych mieszkańców Grajewa w wieku 19 i 20 lat, którzy jak się okazało byli sprawcami kradzieży. Cześć towaru w stanie nienaruszonym trafiła do sklepu.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.02 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący kia Obywatel Rosji Zasnął w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w zaparkowanego na poboczu passata. Pasażerka kia została przewieziona do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

30.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 12.38 dyżurny został poinformowany, że na ul. Szpitalnej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca lexusem mieszkanka Gdyni podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w volkswagena, którym kierowała mieszkanka Sulewa. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji został ukarany mandatem karnym.

01.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 12.38 dyżurny został poinformowany, że na ul. Łąkowej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący mercedesem mieszkaniec Szczuczyna uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem, wykazała, że kierujący był trzeźwy.  Z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala.