Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 20.08.2010

16.08.2010

Ujawnienie kradzionego pojazdu

O godzinie 8.30 w Szczuczynie na ul. Szpitalnej policjanci ujawnili zaparkowany samochód osobowy m-ki Fiat Seicento. Okazało się, że pojazd ten jest zarejestrowany w policyjnej bazie danych jako utracony.

Kolizja drogowa

O godzinie 9.45 w Grajewie na ul. Szpitalnej doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierująca oplem mieszkanka Grajewa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu i uderzyła w bmw, którym kierował mieszkaniec Mścich. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji zostaał ukarany mandatem karnym.

Kradzież sklepowa

O godzinie 18.17 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły przemysłowe na kwotę około 9 zł. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikowi sklepu.

17.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 9.45 w Szczuczynie na skrzyżowaniu ulic Sportowej i Szczuki doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący daewoo mieszkaniec Grajewa nie zachował bezpiecznej odległości pod pojazdu poprzedzającego i uderzył w forda, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

18.08.2010

Oszustwo internetowe

O godzinie 12.00 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że w dniu 11.08.2010 roku na aukcji internetowej zakupił laptopa za kwotę 1770 zł. Do chwili obecnej nie otrzymał on zakupionego towaru jak i nie zostały zwrócone mu pieniądze.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.20 w Szczuczynie na ul. Plac 1000-lecia doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierująca golfem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu i uderzyła w renaulta, którym kierował mieszkaniec Szczuczyna. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji została ukarany mandatem karnym.

Uszkodzenie mienia

O godzinie 14.35 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca gm. Szczuczyn, że w nocy w Grajewie na parkingu na os. Południe  nieznany sprawca uszkodził karoserię w jego samochodzie m-ki WV Passat. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 1500zł.  

Na "podwójnym gazie" bez prawa jazdy 

O godzinie 18.25 na trasie Wąsosz- Żebry policjanci zatrzymali do kontroli ciągnik rolniczy bez numerów rejestracyjnych. Okazało się, że kierujący był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że 24- latek ma zakaz prowadzenia pojazdów.