Kornika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kornika 997

Data publikacji 06.09.2010

30.08.2010

Osoby poszukiwane

Grajewscy funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby poszukiwane, na podstawie nakazu wydanego przez sąd, celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

Kradzież anteny samochodowej

O godzinie 14.49 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że złodziej ukradł antenę samochodową zamontowaną na samochodzie m-ki renault. Pojazd zaparkowany był przy ul. Konstytucji 3 Maja. Właściciel oszacował stary na kwotę około 130 zł.

31.08.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 8.35 policjanci zatrzymali osobę poszukiwaną, na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

31.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 9.37 na ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący oplem, mieszkaniec gm. Bielsk Podlaski nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i zderzył się ze skodą, która kierowała mieszkanka Prostek. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami ciała została przewieziona do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

02.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 4.15 na ul. Plac Niepodległości w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem obywatel Litwy, podczas jazdy podpalając papierosa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lampę oświetleniową. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 10.14 w Bełdzie doszło do kolizji drogowej.  Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący renaultem, mieszkaniec Suwałk podczas wyprzedzania nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu i  zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował mieszkaniec gm. Wąsosz. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 14.20 na ul. Ogrodowej w Radziłowie policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który kierował rowerem. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.