Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 01.10.2010

27.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 11.47 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Konopskiej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący volkswagenem – mieszkaniec Ełku nie ustąpił pierwszeństwa przyjazdu i doprowadził do zderzenia ze skodą, którą kierowała mieszkanka gm. Grajewo. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

28.09.2010

Kradzież roweru

O godzinie 12.00dyżurny został poinformowany o tym, że w nocy z 27/28.09.2010 roku w Szczuczynie z piwnicy bloku przy ul. Sienkiewicza, złodziej ukradł rower górski. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 300 zł.

29.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 12.40 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na Os. Centrum doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący peugeotem – mieszkaniec Grajewa wykonując manewr cofania nie zachował należytej ostrożności i uderzył w bok przejeżdżającego volvo, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. 

Kolizja drogowa

O godzinie 15.34 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Szkolnej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca skodą – mieszkanka Grajewa wykonując manewr skrętu wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu doprowadziła do zderzenia z toyotą, którą kierowała mieszkanka Grajewa. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. 

30.09.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 12.40 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na Os. Centrum doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca fiatem – mieszkanka Grajewa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu uderzyła w opla, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa

O godzinie 17.40 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok.4 zł. Sprawczyni kradzież została ukarana mandatem karnym.