Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 11.10.2010

08.10.2010

Osoba Poszukiwana

O godzinie 8.10 w Grajewie na os. Centrum policjanci zatrzymali 27- letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

09.10.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 10.26 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze na kwotę około 5,50 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikom sklepu.

Kolizja drogowa

O godzinie 10.40 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Kilińskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący nissanem 58- letni obywatel Litwy, zasnął w czasie jazdy i najechał na znak drogowy. Kierujący trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Niewypał z okresu II Wojny Światowej

O godzinie 13.37 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca gm. Grajewo, że w trakcie prac w polu odnalazł pocisk o długości około 40 cm, pochodzący prawdopodobnie z okresy II wojny świtowej. Poinformowano saperów z Orzysza w celu zabezpieczenia znaleziska.

Kradzież paliwa

O godzinie 20.35 dyżurny został poinformowany, że na stacji paliw w Szczuczynie przy ul. Grunwaldzkiej kierujący, najprawdopodobniej samochodem m-ki Opel, zatankował  paliwo, gaz za 50 zł, a następnie odjechał nie płacąc rachunku.

Kradzież mienia

O godzinie 22.40 mieszkanka Grajewa poinformowała dyżurnego, że złodzieje włamali się do jej domu, skąd ukradli min. telewizor, aparat fotograficzny, pieniądze biżuterię. Wartość strat właścicielka oszacował na kwotę 20 tys. zł.

10.09.2010

Kradzież z włamaniem

O godzinie 9.24 mieszkaniec Grajewa powiadomił dyżurnego o tym, że na targowicy miejskiej przy ul. Kopernika do stoiska handlowego z chemią włamali się złodzieje, skąd ukradli min. szampony, płyny i inne artykułu chemiczne. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 2 ty. zł.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tych zdarzeń lub mogą udzielić informacji w tych sprawach o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu (086) 273 03 33 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112