Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 24.10.2010

18.10.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 9.45 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem – obywatel Litwy, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z ciężarowym volvo, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa

Około godziny 10.00 obsługa sklepu przy ul. Sobieskiego  w Szczuczynie, zatrzymała kobietę która ukradła artykuły spożywcze wartości ok. 3 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym.

Kradzież sklepowa

Tuż po godzinie 10.00 obsługa sklepu przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie, zatrzymała kobietę, która ukradła papierosy na kwotę 36 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 12.43 dyżurny został poinformowany, że na ul. Nowo Osiedle w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący polonezem – mieszkaniec Grajewa, nie  ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu i doprowadził do zderzenia z nissanem, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Potrącenie łosia

O godzinie 22.00 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca gm. Grajewo, że na trasie 65 na odcinku drogi Grajewo- Białaszewo, kierując seatem potrącił łosia, który nagle wbiegł na jezdnię pod nadjeżdżający samochód.

Osoba poszukiwana

O godzinie 23.40 policjanci zatrzymali 16 – letniego mieszkańca gm. Mrągowo, który był poszukiwany na podstawie decyzji wydanej przez KMP Elbląg w celu doprowadzenia do Ośrodka Szkolno- Wychowawczego.

19.10.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 11.30 dyżurny został poinformowany, że na  skrzyżowaniu ulic Szczuki i Sportowej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący bmw – mieszkaniec gm. Jedwabne, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volvo, którym kierował obywatel Litwy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kolizja drogowa

O godzinie 14.14 dyżurny został poinformowany, że w Popowie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący lanosem – mieszkaniec gminy Szczuczyn, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w stające tico. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący był trzeźwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

20.10.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 12.36 dyżurny został poinformowany, że na ul. Wojska Polskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierująca polonezem – mieszkanka Grajewa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z fordem, którym kierował mieszkaniec Białegostoku. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa

Około godziny 16.41 obsługa sklepu przy ul. Dwornej  w Grajewie, zatrzymała mężczyznę, który ukradł alkohol. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

21.10.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 9.08 dyżurny został poinformowany, że w miejscowości Wojdy gm. Rajgród doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący koparką – mieszkaniec Ełku, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z peugeotem, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa

Około godziny 14.51 obsługa sklepu przy ul. Dwornej  w Grajewie, zatrzymała mężczyznę, który ukradł alkohol. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 15.56 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący renaultem – obywatel Litwy, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z fiatem, którym kierowała mieszkanka Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Osoba poszukiwana

O godzinie 23.30 policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu szamotulskiego, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd, celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.