Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 29.10.2010

25.10.2010 r.

Kradzież pieniędzy

O godz. 10:52  mieszkaniec gm. Radziłów poinformował, że  z niezamkniętego samochodu Volkswagen, zaparkowanego przy jednej z posesji przy ul. Pawełki w Szczuczynie, skradziono mu pieniądze w kwocie ok. 2000 zł.

Kradzież sklepowa

O godz. 15:06 pracownica marketu przy ul. Dwornej zgłosiła, iż ujęto sprawce kradzieży. Okazało się, iż  mieszkanka Grajewa ukradła perfumy o wartości 5 zł, za co została ukarana mandatem karnym.

26.10.2010 r.

Nietrzeźwy rowerzysta

O godz. 8:45 w Szczuczynie na ul. Strażackiej policjanci zatrzymali  nietrzeźwego mieszkańca  Szczuczyna, który jechał rowerem. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 3,21 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy rowerzysta

O godz. 17:10 na trasie Bełda - Miecze policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego rowerem. Okazał się nim  mieszkaniec gminy Rajgród. Mężczyzna miał 2,45 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy kierujący samochodem

O godz. 19:45 w Radziłowie na ul. Karwowskiej zatrzymano  nietrzeźwego kierującego samochodem Volkswagen. Okazał się nim mieszkaniec gminy Radziłów. Badanie wykazało 1,15 promila alkoholu
w organizmie.

27.10.2010 r.

Kolizja drogowa

O godz. 17:30 w rejonie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż sprawcą kolizji  był mieszkaniec Grajewa, który kierował samochodem  osobowym m-ki Audi. Mężczyzna, jadąc ulica Wojska Polskiego w kierunku świateł, nie zachował bezpiecznej odległości  od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył Opla. Oplem kierowała mieszkanka Rajgrodu. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

28.10.2010 r.

Kradzież butli gazowych – sprawcy zatrzymani.

O godzinie 7:57 dyżurny  został poinformowany przez mieszkańca Szczuczyna, że  w nocy z 27/28 złodzieje włamali się do metalowego kontenera w Szczuczynie przy ul. Sienkiewicza , skąd ukradli 10 butli gazowych.

Policjanci ustalili miejsce, gdzie zostały ukryte skradzione butle. Zatrzymali sprawców kradzieży na trasie Guty – Popowo, gdy po załadowaniu kilku butli do Renault Laguna, złodzieje przewozili je w kierunku Grajewa. Prawdopodobnie w Grajewie zamierzali je sprzedać. Sprawcami tego zdarzenia okazali się trzej mieszkańcy Szczuczyna – dwóch 17 – latków i jeden 19 – latek. Młodzi mężczyźni  zostali umieszczeni w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w KPP w Grajewie.

Kradzież

O godz. 11:57 dyżurny został poinformowany o kradzieży elementów brukarskich  tj. płyt betonowych oraz pokrywy studzienki kanalizacyjnej, która miała miejsce na ul. Elewatorskiej w Grajewie.  Złodzieje ukradli towar o wartości 600 zł.

29.10.2010.

Uszkodzenie samochodu

O godzinie 6:25 mieszkanka Grajewa powiadomiła, że w nocy z 28/29 doszło do uszkodzenia jej samochodu osobowego Fiat , który był zaparkowany na w rejonie bloku 53 na os. Południe w Grajewie. Pokrzywdzona oszacowała uszkodzenia na  kwotę 300 zł.

Papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

O godzinie 9:26 w Grajewie na ulicy Piłsudskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Mercedes kierowany przez mieszkańca Augustowa. W trakcie kontroli ujawniono i zabezpieczono papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy., tj.3836 paczek papierosów m-ki „West” i „Viceroy” o łącznej wartości rynkowej ok. 30 000 zł na szkodę Skarbu Państwa.