Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 03.12.2010

29.12.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 13.30 dyżurny został poinformowany, że na ul. Dolnej w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący volkswagenem - mieszkaniec Grajewie, nieprawidłowo wykonał manewr włączania się do ruchu i uderzył w skodę, którą kierował również mieszkaniec Grajewa. Okazało się, że kierujący volkswagenem 40- latek był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

30.12.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 8.00 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca renaultem - mieszkanka gminy Grajewo, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w samochód ciężarowy, którym kierował mieszkaniec Nowej Wsi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. 

Kolizja drogowa

O godzinie 11.35 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ulic Braci Świackich i Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący Scanią - obywatel Litwy, nie  zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył
w opla, którym kierował mieszkaniec Rudki Tartak. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

02.12.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 8.30 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 na odcinku drogi Guty - Popowo doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem – mieszkaniec Ełku, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze uderzył w volkswagena, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 8.48 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 na odcinku drogi Bełda -Miecze doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem ciężarowym  – mieszkaniec Kielc, nie ustąpił pierwszeństwa podczas zamiany psa ruchu uderzył w iveco, którym kierował obywatel Litwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja z udziałem łosia

O godzinie 18:34 dyżurny został poinformowany, że na trasie Ruda – Ciemnoszyje, kierujący citroenem- mieszkaniec Korycina potrącił łosia, który nagle wbiegł na jezdnie. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń.