Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 27.12.2010

24.12.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 19.12 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na  skrzyżowaniu ulic Wiktorowej i Targowej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca renaultem– mieszkanka Grajewa, nie ustąpiła pierwszeństwa przyjazdu i uderzyła w forda, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

25.12.2010

Zniszczenie mienia

O godzinie 16.15 dyżurny został poinformowany, że nieznzny sprawca uszkodził samochód osobowy m-ki Daewoo Lanos. Pojazd był zaparkowany przy stacji paliw w Koszarówce. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 450 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 16.25 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 przed Rajgrodem doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący skodą– obywatel Irlandii, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w volkswagena, którym kierował obywatel Litwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

26.12.2010

Nietrzeźwi kierujący

Wczoraj grajewscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordowy wynik to ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj grajewscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą w tym gronie okazał się 33-latek, który poruszał się mitsubishi. Alkomat wykazał u niego ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie. Niewiele mniej miał 35- latek, który kierował polonezem. W jego przypadku alkomat pokazał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Natomiast ponad 0,9  promila urządzenie wykazało u 27 -latka, który wsiadł za kierownicę oplem.

Teraz wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.