Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie

Data publikacji 14.01.2011

Dziś o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się odprawa roczna, której przewodniczył insp. Ireneusz Gliniecki. Odprawa ta stanowiła podsumowanie wyników pracy uzyskanych przez funkcjonariuszy powiatu grajewskiego w 2010 roku. W tym dniu miało też miejsce uroczyste pożegnanie funkcjonariuszy, którzy przeszli na emeryturę.

Dziś w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się roczna odprawa służbowa Policji. W spotkaniu uczestniczył zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podinsp. Adam Petelski, burmistrz Miasta Grajewo, Starosta powiatu grajewskiego oraz zaproszeni goście. W trakcie odprawy zostały przedstawione wyniki pracy funkcjonariuszy powiatu grajewskiego.

Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego podinsp. Adam Petelski podziękował wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom policji za duże zaangażowanie i wysiłek jaki włożyli w pracę w 2010 roku. Podkreślił, że to właśnie dzięki nim praca policji jest coraz lepiej postrzegana w społeczeństwie.

Obecni na odprawie przedstawiciele lokalnych samorządów, również wyrazili zadowolenie z poziomu pracy Policji w powiecie grajewskim. Komendant insp. Ireneusz Gliniecki  odebrał gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grajewskiego.

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz zaproszeni goście również uroczyście podziękowali funkcjonariuszom, którzy w dniu dzisiejszym przeszli na emeryturę:

- asp. sztab. Gabrieli Główczyńskiej

- podinsp. Bogdanowi Hirniak

- asp. sztab. Cezaremu Sobolewskiemu

- sierż. sztab. Andrzejowi Jambrzyckiemu

Dziękujemy za wieloletnią, sumienną i rzetelną pracę, ogromne poczucie zaangażowania w dbałość o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, oraz wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Życzymy wielu szczęśliwych lat na zasłużonej emeryturze.