Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 21.01.2011

17.01.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 13.24 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Kopernika i Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący golfem- mieszkaniec Rajgrodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas manewru skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z renaultem, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

18.01.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 16.24 dyżurny został poinformowany, że na ulicy Skośnej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący oplem- mieszkaniec Grajewa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z bmw, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

19.01.2011

Osoba Poszukiwana

O godzinie 12.00 w Grajewie policjanci zatrzymali 47- letniego mieszkańca Zambrowa, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Zambrowie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

20.01.2011

Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej w Grajewie doszło do kradzieży. Na miejscu policjacni ustalili, że mieszkaniec Ełku ukradł artykułu spożywczego na kwotę ok. 7 zł. Funkcjonariusze skradziony towar zwrócili do sklepu, sprawcę kradzieży ukarali mandatem karnym.