Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 22.07.2011

18.07.2011

Poszukiwany zatrzymany

Około godziny 20: 00 na ul. Wiktorowo w Grajewie policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie Nakazu Doprowadzenia wydanego przez Sad Rejonowy w Grajewie, celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

 

 

19.07.2011

Zatrzymani z narkotykami

Policjanci z Oddziałów Prewencji z Białegostoku w miejscowości Czarna Wieś w gminie Rajgród zatrzymali do kontroli mazdę. Kierowca i pasażerowie zachowywali się bardzo niespokojnie. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą oni mieć przy sobie narkotyki. Mundurowi nie mylili się. Podczas sprawdzania osób znaleźli przy nich łącznie 17 gram marihuany. Mieszkańcy Grajewa w wieku 18, 23 i 24 lat trafili do policyjnego aresztu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy policjanci.

 

 

Sprawcy pobicia zatrzymani

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Do jednego z mieszkań przy
ul. Konstytucji 3-go Maja w Grajewie wtargnęło czterech mężczyzn. Trzech z nich było zamaskowanych. Sprawcy zaatakowali 29-letniego gospodarza domu. Napastnicy bili pięściami oraz kopali swoją ofiarę po całym ciele. Następnie uciekli. W wyniku podjętych działań policjanci ustalili sprawców pobicia. Trzech z nich zostało zatrzymanych już po kilkunastu minutach. Czwartego napastnika mundurowi zatrzymali następnego dnia. Byli to mężczyźni w wieku od 20 do 33 lat. Sprawcy usłyszeli już zarzut pobicia. Grozi im kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

 

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 20:20 w miejscowości Mścichy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego golfem. Okazało się, że 49-letni mieszkaniec gminy Radziłów jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

20.07.2011

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 19:15 w miejscowości Ławsk policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Okazało się, że 54-letni mieszkaniec gminy Wąsosz jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0,69 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 22:33 na trasie 61 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego seatem. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec Ławska jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

21.07.2011

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 10:50 w miejscowości Adamowo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego seatem. Okazało się, że 44-letni mieszkaniec Płocka jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 11:20 w miejscowości Szczuczyn policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciężarówką. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec forda jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Kradzież tablicy rejestracyjnej

O godzinie 20.45 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjna z jej samochodu m-ki Renault, który był zaparkowany na Os. Broniewskiego w Grajewie.