Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 14.10.2011

10.10.2011

Wyrąb i kradzież drzewa

O godz. 8:54 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Kosówki, że nieznany sprawca z lasu położnego w miejscowości Kosówka dokonał wyrębu i kradzieży 3 sztuk drzewa na jego szkodę. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 800 zł.

Kradzież mienia

O godz. 14:00 dyżurny został poinformowany, że w jednej ze szkół w Grajewie nieznany sprawca dokonał kradzieży min. dwóch skrzydeł bramy z kątownika metalowego wraz z metalowym słupkiem, dziewięć metalowych słupków, siatkę stalową. Wartość strat oszacowano na  kwotę 1500 zł.

Kradzież pieniędzy

O godz. 15:22 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę m. Kosówka iż kobieta i mężczyzna narodowości romskiej dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 2770, które przechowywała w szafie w domu

11.10.2011

Oszustwo Internetowe

O godz. 09:25 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, iż za pośrednictwem strony internetowej zakupiła tabletki odchudzające za kwotę 110 zł, jednakże po otrzymaniu przesyłki okazało się, że zamiast zamawianego produktu otrzymała mydło. 

Kradzież sklepowa

O godz. 19:00 dyżurny został poinformowany, iż w sklepie przy ul. 9 PSK w Grajewie pracownik ochrony zatrzymał dwóch sprawców kradzieży. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali pracownika ochrony, który wskazał dwóch mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Przasnysza, którzy dokonali kradzieży artykułów spożywczych na kwotę około 17 zł. Zostali oni ukarani mandatami karnymi.

Nietrzeźwy rowerzysta

O 20:00  na trasie 61 Miecze-Bełda policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 44-letni mieszkaniec m. Wojdy jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Nietrzeźwy kierujący

O godz. 22:10 w miejscowości Radziłów policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Okazało się, że mieszkaniec Radziłowa jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało prawie 0,5 promila alkoholu.