Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 13.02.2012

10.02.2012

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 7:05 w miejscowości Przechody gminie Grajewo  policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym m-ki daewoo. Okazało się, że 54 –letni mieszkaniec gminy Grajewa jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało przeszło 1,8 promila alkoholu w organizmie.

11.02.2012 

Nietrzeźwy kierujący 

O godzinie 8: 55 w Grajewie na ul. Braci Świeckich policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym m-ki mazdą. Okazało się, że 46 –letni mieszkaniec gminy Grajewa jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy kierujący 

O godzinie 13: 45 w Grajewie na ul. Elewatorskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fiatem. Okazało się, że 27 –letni mieszkaniec gminy Prostek jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie 1, 8 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy kierujący 

O godzinie 23: 55 w Rajgrodzie na ul. Zabielskiego policjanci zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Okazało się, że obywatel Niemiec jest w stanie nietrzeźwości.  Badanie alkomatem wykazało przeszło 2 promile alkoholu w organizmie. W związku z tym, iż mężczyzna w tracie kontroli próbował zbiec z miejsca zdarzenia, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

12.02.2012 

Kradzież sklepowa 

O godzinie 18:05 dyżurny został poinformowany, że w skalpie przy ul. Dwornej w Grajewie doszło do kradzieży sklepowej. Na miejscu policjanci ustalili, że mieszkaniec Grajewa dokonał kradzieży artykułów spożywczych na kwotę około 5 zł. Mężczyzna został ukarana mandatem karnym.