Sprawcy kradzieży zatrzymani - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Data publikacji 20.03.2012

Grajewscy policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem do jednego z garaży mieszczących się w Mazewie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sadem.

Minionej nocy, tuż po północy na drodze Niedźwiadna - Brzeźno, grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej ciężarowego mercedesa. Autem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 20, 25 i 30-lat. Podczas sprawdzania przewożonego bagażu, funkcjonariusze znaleźli sześć baniek oleju napędowego, spawarkę, piłę spalinową oraz 40 pustych kanistrów. Jak się okazało wszystkie te przedmioty zostały skradzione tej samej nocy z jednego z garaży w Mazewie. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony rozpoznał zabezpieczone mienie, a jego wartość oszacował na kwotę ponad 2600 zł. Teraz zatrzymani mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl