Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 07.05.2012

30.04.2012 r.

Kolizje drogowe

O godz. 14:20 na ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem ciężarowym Scania, mieszkaniec gm. Olszewo Borki, uderzył w samochód Lublin, którym kierował mieszkaniec gminy Grajewo. Oba pojazdy jechały w stronę Szczuczyna. Do zderzenia doszło w chwili gdy kierujący Lublinem wykonywał manewr skrętu w lewo w ulicę Sportową. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym 300 zł.

O godz. 15:30 doszło do kolejnej kolizji. Tym razem na ul. Kopernika w rejonie skrzyżowania z ulica Dworną. Kierujący Oplem mieszkaniec Białegostoku, jadąc w stronę Rajgrodu, nieprawidłowo wykonywał manewr cofania i najechał  na jadącego za nim Volkswagena Golfa, którym kierował mieszkaniec Ełku. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w kwocie 300 zł.

01.05.2012 r.

Kolizja z udziałem zwierzęcia

O godz. 18;19 na trasie Wąsosz – Świdry Awissa doszło do kolizji ze zwierzęciem. Pod jadący ciągnik ursus wbiegła krowa. Zwierzę uderzyło w przód pojazdu i padło na miejscu.

03.05.2012 r.

Wypadek motocyklisty 

O godz. 17:05 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Sienkiewicza. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali mundurowi. Tam wstępnie ustalili, że 25-letni mieszkaniec Grajewa, jadąc motocyklem kawasaki nie zachował należytej ostrożności i przewrócił się na prostym odcinku drogi. Mężczyzna nie miał kasku ochronnego oraz uprawnień do kierowania jednośladem. Z obrażeniami głowy karetką pogotowia przewieziony został do szpitala.  Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Nietrzeźwa kierująca

O godz. 17:50 w miejscowości Kosówka policjanci ujawnili nietrzeźwą kobietę kierującą rowerem. Badanie stanu trzeźwości mieszkanki gminy Rajgród wykazało 1,9% alkoholu w wydychanym powietrzu.