43-latek utonął w jeziorze rajgrodzkim - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

43-latek utonął w jeziorze rajgrodzkim

Data publikacji 28.07.2012

Miniony, gorący weekend pociągnął za sobą 3 kolejne ofiary utonięć na Podlasiu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń i apelują o ostrożność w trakcie wypoczynku nad wodą.

W minioną sobotę, (28 lipca) ok. godz. 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał sygnał o zaginięciu 43-letniego mieszkańca powiatu Łomżyńskiego, który z rodziną wypoczywał nad jeziorem rajgrodzkim. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu poszedł popływać. Na plaży odnaleziono jego klapki. Natychmiast wszczęto poszukiwania, w które zaangażowali się policjanci oraz strażacy z Grajewa i Augustowa. Do poszukiwań ściągnięto także łodzie policji i straży pożarnej oraz robota ze straży pożarnej w Augustowie. W wyniku podjętych działań płetwonurkowie odnaleźli i wyłowili z wody ciało zaginionego mężczyzny. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

 

Apelujemy do wszystkich amatorów zabaw wodnych o to, aby nie wchodzili do wody pod wpływem alkoholu. Pamiętajmy, że płytka wyobraźnia może zakończyć się tragedią.