Ferie z detektywem - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ferie z detektywem

Data publikacji 21.01.2013

II edycja zabawy pod nazwą „Ferie z Detektywem” rozpoczęta. Wszystko po to, by promować wśród młodego pokolenia bezpieczny, zimowy wypoczynek.

Dzisiejszego dnia uruchomiona została strona internetowa: http://www.bezpiecznik-podlaskie.pl/, na której to w zależności od pory roku i występujących zagrożeń umieszczane będą różne propozycje spędzania czasu wolnego. To już druga odsłona tej nowej profilaktycznej inicjatywy, której pomysłodawcą są mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku - pod nazwą „Ferie z Detektywem”.

W zakładce „Ferie zimowe” codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 9.00 umieszczana będzie historia, której bohaterem jest Detektyw Bezpiecznik, otrzymujący zlecenie rozwiązania tajemniczego śledztwa. Każdy z uczestników zabawy będzie mógł wcielić się w rolę Detektywa i korzystając z podpowiedzi rozwiązać zagadkę. Podczas zabawy, biorący w niej udział zapoznają się z zasadami bezpiecznego spędzania czasu wolnego w okresie zimowego wypoczynku. Codziennie trzy pierwsze osoby, które poprawnie rozwiążą zagadkę otrzymują nagrody.

Funkcjonariusze KPP Grajewo życzą miłej i owocnej zabawy.