Włamywali się do sklepu – zaskoczyli ich policjanci - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywali się do sklepu – zaskoczyli ich policjanci

Data publikacji 17.10.2014

Grajewscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wczorajszej nocy włamywali się do sklepu w jednej z miejscowości w gminie Szczuczyn. 22 i 23-latek w chwili, gdy próbowali wejść do budynku przez okno zostali zaskoczeni przez mundurowych. Obaj młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a ich postępowaniem zajmie się teraz sąd. 

Dzisiaj tuż po północy funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie w czasie patrolu w jednej z miejscowości w gminie Szczuczyn zauważyli dwóch mężczyzn, którzy przez okno próbowali wejść do sklepu spożywczo–przemysłowego. Mundurowi mieli informację, że takie włamanie może mieć miejsce i szybko podjęli interwencję. Działania policjantów pokrzyżowały plany 22 i 23-latka, którzy chcieli okraść sklep. Okazało się, że obaj są mieszkańcami tej wsi, w której usiłowali dokonać włamania. Funkcjonariusze zatrzymali obu młodych mężczyzn i przewieźli ich do policyjnego aresztu. Młodszy z nich był nietrzeźwy – badanie alkomatem wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Teraz postępowaniem 22 i 23-latka zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl