Kolejny nietrzeźwy wyeliminowany z ruchu - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny nietrzeźwy wyeliminowany z ruchu

Data publikacji 11.01.2017

Grajewscy policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna siedząc za kierownicą osobowego seata doprowadził do zdarzenia drogowego, uszkadzając innych pojazd, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Szybka reakcja grajewskich mundurowych doprowadziła do zatrzymania 61–latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj, tuż po godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednym z miejskich osiedli. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący osobowym seatem uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Infinity i odjechał z miejsca zdarzenia. Sytuację widział właściciel uszkodzonego auta, o czym natychmiast poinformował Policję, cały czas obserwując kierunek „ucieczki” seata. Sprawna reakcja grajewskich mundurowych doprowadziła do zatrzymania pirata drogowego, który próbował swój pojazd ukryć w garażu. Ponadto okazało się, że 61–latek jest pijany, a jego wstępne badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. Teraz jego niezgodnym z prawem zachowaniem zajmie się sąd. 

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl