Grajewscy policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierującego - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Grajewscy policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierującego

Data publikacji 12.04.2017

Policjanci z Grajewa na drodze krajowej nr K65 zatrzymali nietrzeźwego kierowcę osobowego fiata. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz 68-latek za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wczoraj po godzinie 16:00 na drodze krajowej nr K65 w miejscowości Koszarówka zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę fiata punto. Funkcjonariusze szybko zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że ich przypuszczenia były słuszne. Badanie alkomatem wykazało, że 68-letni mieszkaniec Grajewa był pijany. Miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci od razu zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz skrajnie nieodpowiedzialnym postępowaniem 68-letniego mężczyzny zajmie się sąd.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Mundurowi apelują też do kierowców o rozsądek, odpowiedzialność i zachowanie zgodne z prawem.