Najlepsi podlascy policjanci służby prewencyjnej

Data publikacji 30.06.2017

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród najlepszym policjantom pionu prewencji. Wśród nich byli zwycięzcy Ogólnopolskiego Turnieju Oddziałów Prewencji, IV Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym oraz Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W gronie najlepszych z najlepszych znaleźli się również podlascy dzielnicowi oraz policjanci zwycięskiego patrolu roku 2017, którzy reprezentować będą garnizon podlaski w ogólnopolskich finałach, już jesienią.

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród najlepszym policjantom służby prewencyjnej. W gronie zwycięzców znaleźli się funkcjonariusze, którzy zajęli drużynowo 2 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Oddziałów Prewencji Policji. Tuż obok nich, do wyróżnienia stanęli policjanci, którzy w IV Zawodach Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym uplasowali się na 4 lokacie. W gronie zwycięzców eliminacji ogólnopolskich, znaleźli się również funkcjonariusze, którzy reprezentowali garnizon podlaski w V Finale Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W turnieju tym policjanci zajęli 4 miejsce.

Podczas dzisiejszej uroczystości podsumowano również wojewódzkie eliminacje X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” oraz XXIV Turnieju Par Patrolowych „Patrol roku 2017”. Wszyscy zwycięzcy otrzymali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku Pana nadinspektora Daniela Kołnierowicza, Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego Pana Bogusława Tomasza Maksim, Zastępcy Nadleśniczego Nadleśnictwa Dojlidy Pana Jacka Bejm, a także reprezentantów Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów puchary oraz nagrody rzeczowe i pieniężne.

OTO NAJLEPSI FUNKCJONARIUSZE PIONU PREWENCJI 2017 ROKU:

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Oddziałów Prewencji zajęli 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej: