Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych w powiecie grajewskim

Data publikacji 20.11.2017

Funkcjonariusze grajewskiej drogówki włączyli się w obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Funkcjonariusze apelowali do uczestników ruchu drogowego o rozsądek na drodze, a także wręczali im tematyczne materiały profilaktyczne oraz odblaski.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie włączyli się w obchody Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. W ramach akcji funkcjonariusze kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy, sprawdzali stan techniczny pojazdów, a także weryfikowali stan trzeźwości kierujących oraz sposób w jaki przewożone były dzieci. Równolegle do kontroli drogowych, mundurowi prowadzili również działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wręczając materiały profilaktyczne dotyczące zasad właściwego poruszania się po drogach. Ponadto mundurowi wręczali również odblaski przypominając o konieczności ich noszenia po zmroku przez pieszych i rowerzystów.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.grajewo.policja.gov.pl