Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu

Data publikacji 26.03.2018

Za nami pierwszy wiosenny weekend. Dla wielu osób był to czas spacerów i spotkań na świeżym powietrzu. Dla mundurowych z grajewskiej komendy Policji priorytetem było zapewnienie w tym czasie bezpieczeństwa. Dzięki skutecznej pracy policjantów wyeliminowano z ruchu dwóch pijanych kierujących. Teraz ich nieodpowiedzialnych zachowaniem zajmie się sąd.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie podczas minionego weekendu wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących. Do pierwszego zatrzymania doszło w niedzielę, przed godziną 4:00 na jednej z ulic Grajewa. Uwagę mundurowych zwrócił samochód marki Rover, za kierownicą którego siedział młody mężczyzna. Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że 20-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, uniemożliwiając dalszego kierowania.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w nocy z 25 na 26 marca br., około godziny 1:35 na ulicy Kościuszki w Grajewie. Badanie trzeźwości wykazało, że 29 - letni kierowca osobowej mazdy miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz uniemożliwiono dalszą jazdę.

Losami nietrzeźwych kierowców zajmie sie teraz sąd.