I Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

I Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie

Data publikacji 21.01.2019

W minioną niedzielę na hali sportowej MOSiR w Grajewie odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn. W zdrowej, sportowej rywalizacji rozegrali mecze, które wyłoniły zwycięzców zmagań.

Wczoraj, w godzinach przedpołudniowych na hali sportowej MOSiR w Grajewie odbył się turniej piłki halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn reprezentowanych przez: Urząd Miasta Grajewo, Państwową Straż Pożarną w Grajewie, Komendę Powiatową Policji w Ełku, Komendę Powiatową Policji w Kolnie, Komendę Powiatową Policji w Mońkach oraz Komendę Powiatową Policji w Grajewie. W sumie na boisku spotkali się przedstawiciele służb mundurowych z dwóch województw: podlaskiego i warmińsko mazurskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych z Grajewa.

Podczas rozgrywanych meczów na boisku zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji rozegrali ostrą walkę. Wszystkim towarzyszyło dużo emocji. Grajewski Turniej Halowej Piłki Nożnej zakończył się zwycięstwem drużyny z Urzędu Miasta w Grajewie. Puchar odebrał kapitan drużyny Krzysztof  Prostko z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie podinsp. Marka Paleckiego. Ostatecznie rywalizujące ze sobą jednostki uplasowały się w poniższej klasyfikacji:

I miejsce – Urząd Miasta Grajewo

II miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Grajewie

III miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Mońkach

IV miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Kolnie

V miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Ełku

VI miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

Podczas sportowych zmagań wyłoniono również najlepszego strzelca Damiana Gutowskiego reprezentującego Urząd Miasta Grajewo i najlepszego bramkarza Marcina Zyskowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz najlepszego zawodnika Adama Śniadacha z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.

Na koniec turnieju pamiątkowe puchary wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Grajewie podinsp. Marek Palecki wraz z Przewodniczącym Zarządu Grajewskiego NSZZP Wojciechem Formejstrem, Zastępcą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Arkadiuszem Lichotą, Burmistrzem Miasta Grajewo Dariuszem Latarowskim i starostą powiatu grajewskiego Waldemarem Remfeldem.

Zwycięskim drużynom i nagrodzonym zawodnikom gratulujemy!