„Pomóż się odnaleźć” spotkanie z seniorami - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Pomóż się odnaleźć” spotkanie z seniorami

Data publikacji 24.09.2019

Grajewscy policjanci i strażacy spotkali się z seniorami z Klubu Seniora „Stokrotka” w Rajgrodzie. Spotkanie dotyczyło szeroko rozumianego bezpieczeństwa seniorów.

W miniony poniedziałek grajewscy policjanci wspólnie ze strażakami odwiedzili seniorów w Rajgrodzie. Spotkanie dotyczyło szeroko rozumianego bezpieczeństwa seniorów. Funkcjonariusze tłumaczyli zebranym osobom mechanizmy działania oszustów na tzw. „wnuczka”, czy „policjanta”, zwracali uwagę jak bezpiecznie zachowywać się na drodze oraz jak duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mają elementy odblaskowe. W ramach kampanii pn. "Pomóż się odnaleźć"  prelegenci poruszyli temat dotyczący zaginięć osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych. Ponadto uczestnicy spotkania dowiedzieli się czym jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz jak działa aplikacja Moja Komenda. Przedstawiciele grajewskiej Policji przypomnieli także o zmianie na stanowisku dzielnicowego gminy i miasta Rajgród. Przypominamy, że od 1 września stanowisko to zajmuje młodszy aspirant Tomasz Perkowski tel. 885 997 275. Więcej informacji nt. dzielnicowego:

http://grajewo.policja.gov.pl/po7/komenda/dzielnicowi/posterunek-policji-w-ra/54630,Posterunek-Policji-w-Rajgrodzie.html