Aktualności

Policjanci zatrzymali podejrzanego za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

Data publikacji 12.04.2021

W nocy z piątku na sobotę grajewscy policjanci zatrzymali 24-latka, który uderzył mężczyznę w głowę drewnianym kołkiem. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

W piatek późnym wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Szczuczynie dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który został uderzony w głowę kołkiem. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Radziłów. Na miejscu funkcjonariusze udzielili (wiek?-letniemu) pokrzywdzonemu pierwszej pomocy, a następnie przekazali go załodze karetki pogotowia. Funkcjonariusze od razu zajęli się ustalaniem okoliczności całego zajścia i poszukiwaniem napastnika.

Mundurowi ustalili, że w trakcie zakrapianego alkoholem spotkania doszło do sprzeczki między mężczyznami. W pewnym momencie 24-latek uderzył w głowę starszego mężczyznę drewnianym kołkiem. Sprawca ciężkiego uszczerbku na zdrowiu został zatrzymany przez grajewskich policjantów (kiedy i gdzie? ). W poniedziałek podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za takie zachowanie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.