Uciekł bo był pijany i bez uprawnień - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uciekł bo był pijany i bez uprawnień

Data publikacji 01.12.2009

23-letni mieszkaniec Grajewa spowodował kolizję a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był pijany. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu, dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania.

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Grajewie na ul. Konstytucji 3 -go Maja. Kierujący BMW nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył pojazdu nauki jazdy, po czym odjechał w nieznanym kierunku. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Grajewa. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto młody mężczyzna oświadczył, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymaych.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności a także zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie on również za popełnione wykroczenia.

* wykorzystując treści zawarte na stronie, proszę powoływać się na źródło informacji