Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 11.01.2010

08.01.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 11:22 dyżurny został poinformowany, że na ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący seatem, mieszkaniec gm. Grajewo nieprawidłowo wykonywał manewr cofania i uderzył w opla, którym kierował mieszkaniec Miałkiny Górnej. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa z nietrzeźwym kierującym

O godzinie 13:56 dyżurny został poinformowany, że na ul. Świętojańskiej w Wąsoszu doszło do kolizji drogowej. Kierujący ciągnikiem rolniczym, mieszkaniec gm. Wąsosz nie zachował należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu i uderzył w Fiata Uno, którym kierowała mieszkanka gm. Wąsosz. Okazał się, że kierujący cięgnikiem był w stanie nietrzeźwości. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


09.01.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 22:15 dyżurny został poinformowany, że na trasie Popowo- Guty doszło do kolizji drogowej. Kierujący VW Passatem, mieszkaniec Grajewa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.


10.01.2009

Pożar na ul. Wojska Polskiego

Około godziny 6:10 dyżurny został poinformowany, że na ul .Wojska Polskiego zaistniał pożar poddasza w budynku mieszkalnym. Prawdopodobnie przyczyna pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Kolizja drogowa

O godzinie 16:45 dyżurny został poinformowany, że na trasie Popowo - Guty doszło do kolizji drogowej. Kierujący BMW, mieszkaniec Warszawy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.