Policjanci ratują przed zamarznięciem - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ratują przed zamarznięciem

Data publikacji 27.01.2010

Temperatura w nocy spadła do kilkunastu stopni poniżej zera. Policjanci z Grajewa odwiedzają osoby, które narażone są na wyziębienie.

Policjanci z Grajewa odwiedzają miejsca zamieszkiwane przez osoby samotne, starsze, niezaradne życiowo, które mogą być narażone na wyziębienie. Wczoraj Funkcjonariusze odwiedzili między innymi  samotnie mieszkającego 46- latka. Mundurowi zjawili się w porę. W jego mieszkaniu panowała ujemna temperatura. Na oknach i drzwiach był lód. Policjanci zastali mężczyznę w łóżku. Podczas rozmowy było czuć od niego woń alkoholu. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło mężczyznę do szpitala.

Niestety niskie temperatury mają się utrzymać przez kilka najbliższych dni, dlatego nadal prosimy wszystkich o czujność i zainteresowanie się osobami, które ze względu na stan nietrzeźwości, stan zdrowia czy też wiek nie mogą o siebie zadbać czy też nie mają schronienia. Nie bądźmy obojętni dla tych osób, być może nasza pomoc przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Informacje można przekazywać na numery alarmowe 997 lub 112 – z telefonu komórkowego.