Policja poszukuje zaginionego Kazimierza Sobolewskiego - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja poszukuje zaginionego Kazimierza Sobolewskiego

Data publikacji 04.02.2010

58-letni KAZIMIERZ SOBOLEWSKI ur. 19.09.1952,

zam. Mścichy 24, gm. Radziłów

2 lutego 2010 r. najprawdopodobniej około  godziny 9:00  oddalił się z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ubrany był w spodnie z materiału koloru czarnego, buty typu „trapery” za kostkę koloru ciemno brązowego, kurtka ¾ koloru granatowego od wewnątrz i na kołnierzu pokryta białym kożuszkiem, czapka z dzianiny koloru czarnego. W chwili kiedy był widziany ostatni raz miał ze sobą torbę podróżną koloru beżowego.

Rysopis : wiek z wyglądu około 58 lat, wzrost około 172 cm, sylwetka ciała średnia ( waga około 70 kg. ), włosy ciemne krótkie -  proste z widoczną łysiną,  oczy jasne (niebieskie), twarz owalna, nos prosty, uszy średnie przylegające, w uzębieniu widoczne ubytki. ZNAKI SZCZEGÓLNE: na głowie po obu stronach czaszki wgłębienia spowodowane operacją. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, iż mężczyzna może przejawiać zaburzenia świadomości.

Prosimy wszystkich, którzy znają miejsce pobytu  zaginionego  lub mogą przyczynić się do jego ustalenia o kontakt z   Komendą Powiatową Policji w Grajewie - tel. /086/ 273  02 12 lub też z najbliższą jednostką Policji - tel. 997.