Kronika 997 (15.02.2010 - 18.02.2010) - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997 (15.02.2010 - 18.02.2010)

Data publikacji 20.02.2010

Kronika 997

15.02.2010

Poniedziałkowe kolizje

Dzisiaj na terenie Grajewa zaistniały trzy kolizje drogowe. Do pierwszej doszło o godzinie 8:10 na ul. Konstytucji 3 – go Maja. Kierowca volkswagena, mieszkaniec Grajewa nie zachował bezpiecznej odległości od toyoty i doprowadził do zderzenia z autem. Druga kolizja miała miejsce o godzinie 10:00 na ul. Przemysłowej. Mieszkaniec Grajewa kierując oplem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i zderzył się z renaultem. Do trzeciej kolizji doszło na ul. Szkolnej. Kierowca samochodu ciężarowego, mieszkaniec gm. Choroszcz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w trakcie wymijania autokaru i doprowadził do zderzenia. Wszyscy trzej sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami.

Zatrzymana sprawczyni kradzieży

Policjanci z Radziłowa zatrzymali 18- letnią mieszkankę gm. Radziłów, która dokonała kradzieży telefonu komórkowego o wartości 500 zł na szkodę mieszkańca gm. Grajewo.

16.02.2010

Kolizja na Dolnej

Przed godziną 15:00 na ul. Dolnej w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierowca passata, mieszkaniec Grajewa nie zachował należytej ostrożności podczas manewru cofania i doprowadził do zderzenia z golfem, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kradzież mienia

Po godzinie 18:00 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Piłsudskiego doszło do kradzieży. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest mieszkaniec Grajewa, który ukradł artykuł przemysłowy wartości 49,55 zł.

Osoba Poszukiwana

O godzinie 20:30 policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd Rodzinny i Nieletnich celem doprowadzenia do PID w Białymstoku. 

Nietrzeźwy sprawcą kolizji

Dyżurny został poinformowany, że na drodze Radziłów – Słucz doszło do kolizji drogowej. 60- letni mieszkaniec gm. Radziłów kierując zaprzęgiem konnym spowodował kolizję z toyotą, którą kierował mieszkaniec gm. Radziłów, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że 60 - latek był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

17.02.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 11:30 w Grajewie policjanci zatrzymali poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego. 

18.02.2010

Kolizje drogowe

Dzisiaj doszło do trzech kolizji drogowych. Dwie miały miejsce na terenie Grajewa, jedna w powiecie. Pierwsza kolizja zaistniała na ul. Kolejowej. Mieszkanka gm. Rajgród nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas zmiany pasa ruchu i uderzyła w renault, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Do drugiej kolizji doszło na trasie Wąsosz – Bagienice. Kierująca fiatem, mieszkanka gm. Wąsosz nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze wykonując manewr wymijania uderzyła w opla, którym kierował mieszkaniec gm. Wąsosz. Trzecia kolizja zaistniała na ul. 11 – go Listopada w Grajewie. Mieszkaniec Grajewa, kierując mercedesem nieprawidłowo wykonał manewr omijania i zderzył się z toyotą, którą kierował mieszkaniec Szczuczyna. Wszyscy sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami.