Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 17.05.2010

14.05.2010

Kradzież portfela

Około godziny 9.00 na targowicy miejskiej przy ul. Kopernika nieznani sprawcy, wykorzystując nieuwagę mieszkanki Grajewa ukradli jej portfel z kartą płatniczą oraz 215 zł.

Osoba poszukiwana

O godzinie 10.05 policjanci zatrzymali 16 – letniego mieszkańca Grajewa. Był on poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenie do Policyjnej Izby Dziecka.

Kolizja drogowa

O godzinie  13.26 dyżurny został poinformowany, że na  trasie Ciemnoszyje – Białogrądy doszło do kolizji drogowej. Kierowca passata, mieszkaniec Ełku nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w forda, którym kierował mieszkaniec Moniek. Sprawca został ukarany mandatem.

15.05.2010

Uszkodzenie mienia

O godzinie 7.45 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 14/15.05.2010 roku nieznany sprawca uszkodził trzy opony w samochodzie marki Renault na szkodę mieszkańca Grajewa. 

Kradzież sklepowa

O godzinie 10.22 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej doszło do kradzieży. Mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

16.05.2010

Policjanci poszukują sprawców kradzież z włamaniem. Do zdarzenia doszło w niedziele nad ranem. Z policyjnych ustaleń wynika, że  nieznani sprawcy włamali się do sklepu przy ul. Ełckiej w Grajewie skąd ukradli sprzęt elektroniczny i oddalili się w kierunku Szczuczyna skradzionym pojazdem
( prawdopodobnie porsche). Dyżurny natychmiast  o zdarzeniu poinformował wszystkie podległe patrole. Policjanci w Szczuczynie podjęli próbę zatrzymania uciekającego pojazdu. Kierujący  porsche nie zastosował się do poleceń policjantów, staranował policyjny radiowóz
i odjechał w kierunku Łomży.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tych zdarzeń lub mogą udzielić informacji w tych sprawach o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie pod numerem telefonu (086) 273 03 33 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112

Kolizja drogowa

O godzinie  18.47 dyżurny został poinformowany, że na  ul. Konstytucji 3-go maja doszło do kolizji drogowej. Kierowca hondy, mieszkaniec Grajewa nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i  uderzył w volvo, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Sprawca został ukarany mandatem.