Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 02.07.2010

29.06.2010

Nietrzeźwy kierujący

Po godzinie 20.20  na trasie Wojewodzin - Wierzbowo policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który kierował motorowerem. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu
w wydychanym powietrzu.

Potrącenie sarny

O godzinie 3.35 dyżurny został poinformowany, że na trasie Obrytki - Szczuczyn mieszkaniec Łomży kierując bmw potrącił sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię. Kierujący trzeźwy.

Kolizja drogowa

O godzinie 17.00  dyżurny został poinformowany, że na trasie Żebry- Radziłów doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  mieszkaniec Warszawy kierując renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu i uderzył w seata, którym kierowała mieszkanka gminy Radziłów. Kierujący trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

30.06.2010

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 12.45  na trasie Łękowo - Wojewodzin policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który kierował rowerem. Badanie wykazało prawie 2,3  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

01.07.2010

Kradzież dokumentów i pieniędzy

O godzinie 17.10 kobieta zgłosiła dyżurnemu, że w dniu 26.06.2010 roku przebywając w Białymstoku, w trakcie jazdy komunikacją miejską skradziono jej portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz karta bankomatową. Po sprawdzeniu swojego konta bankomatowego kobieta stwardziła, że wypłacone z niego  250 zł.

Apelujemy!!!

Jak ustrzec się kradzieży?

  • Dobrze zabezpieczajmy noszone przy sobie dokumenty i pieniądze!
  • Zwracajmy szczególną uwagę na osoby znajdujące się tuż przy nas!
  • Pieniądze trzymajmy przy sobie w dwóch miejscach - pozwoli to zmniejszyć ryzyko utraty całej kwoty!
  • Nie demonstrujmy zawartości portfela, gdy widzą to przypadkowe osoby!
  • Zwracajmy uwagę na osoby, które tworzą sztuczny tłok. Obserwowane - nie dokonają kradzieży!
  • Unikajmy noszenia torebki na pasku z tyłu, torebkę należy odwracać zamkiem "do siebie",
    a nie na zewnątrz.
  • Portmonetka powinna zawsze znajdować się na dnie torebki.

Kolizja drogowa

O godzinie 17.00  dyżurny został poinformowany, że w Grajewie  ul. Przemysłowej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący skodą mieszkaniec powiatu Kolno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas zmiany pasa ruchu i uderzył w seata, którym kierowała mieszkanka gminy Grajewo. Kierujący trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.