Motocyklista nie żyje - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Motocyklista nie żyje

Data publikacji 03.07.2010

37-latek jadący motocyklem wyprzedzał kolumnę samochodów. Zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką. Zginął na miejscu. Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Minionej nocy, około godziny 22.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został poinformowany o tragicznym wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na trasie 61 w pobliżu Rajgrodu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 37-letni kierowca motocykla jadąc w kierunku Rajgrodu wyprzedzał kilka samochodów. W tym czasie z naprzeciwka jechała ciężarówka. Motocyklista najprawdopodobniej nie zdążył  wyhamować. Uderzył w bok nadjeżdżającego pojazdu i wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku uderzenia kierowca ciężarowego auta zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Rajgrodu busem. W wyniku doznanych obrażeń motocyklista zginął na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia z ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala. Trasa w tym miejscu zablokowana była przez około 5 godzin. Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują do kierowców o rozważną jazdę.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.grajewo.policja.gov.pl