Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 04.10.2010

01.10.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 08.39 policjanci zatrzymali 16 – letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Kolizja drogowa

O godzinie 9.25 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Grunwaldzkiej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący golfem – mieszkaniec Grajewa wykonując manewr cofania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w skodę, którą kierowała mieszkanka Grajewa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.05 dyżurny został poinformowany, że w Rajgrodzie na ul. Warszawskiej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący volkswagenem  – obywatel Łotwy w rejonie skrzyżowania ulic wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania na linii podwójnej ciągłej i doprowadził do zderzenia z oplem, którym kierował mieszkankę  Suwałk. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.