Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 08.10.2010

04.10.2010

Kolizja drogowa z udziałem trzech pojazdów

O godzinie 13.28 dyżurny został poinformowany, że w Gutach doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech pojazdów. Policjanci ustalili, iż  kierujący tirem - mieszkaniec gm. Raciąż nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył bmw, którym kierowała mieszkanka gm. Szczuczyn. Kierująca bmw z kolei uderzyła w poprzedzającego ją forda, którym kierował mieszkaniec Gołdapi. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

05.10.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 20.15 w Grajewie na. ul. Sportowej policjanci zatrzymali 23- letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

07.10.2010

Kradzieże sklepowe

Wczoraj na terenie Grajewa doszło do trzech kradzieży sklepowych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w sklepie przy ul. Dwornej. Mieszkanka Grajewa ukradła towar na kwotę prawie 11 zł. Do kolejnej kradzieży doszło w sklepie przy ul. 9 PSK. W tym przypadku mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę prawie 25 zł. Trzecia kradzież również miała miejsce w sklepie przy ul 9 PSK. Mieszkaniec gm. Prostek  ukradł towar na kwotę 1.39zł. Wszyscy sprawcy kradzieży zostali ukarani mandatami karnymi.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 17.12  na drodze do miejscowości Niedźwiadna zatrzymano nietrzeźwego kierującego ciągnikiem rolniczym – mieszkańca gminy Szczuczyn. Badanie alkomatem wykazało przeszło 2 promile alkoholu w organizmie.