Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 24.12.2010

20.12.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 10:55 dyżurny został poinformowany, że na Osiedlu Południe w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierującagolfem– mieszkanka gminy Rajgród, nieprawidłowo wykonała manewr włączania się do ruchu i uderzyła w opla, którym kierowała mieszkanka Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujące trzeźwe. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. 

Kolizja drogowa

O godzinie 12:18 dyżurny został poinformowany, że na trasie 65 doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierującypeugeot– mieszkaniec Białegostoku, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w toyotę, którą kierował również mieszkaniec Białegostoku. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

21.12.2010

Zniszczenie mienia

O godzinie 10:55 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 20/21.12.2010 roku nieznany sprawca zniszczył lusterka boczne w jego samochodzie m-ki golf, który był zaparkowany na Osiedlu Południe.

Kolizja drogowa

O godzinie 15:27 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego  doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierującygolfem– mieszkaniec gminy Prostek, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w peugeota, którym kierował mieszkaniec Białegostoku. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

22.12.2010

Kolizja  z udziałem łosia

O godzinie 16.25 dyżurny został poinformowany, że na trasie Podlasek – Pieniążki, kierujący fiatem- mieszkaniec gminy Grajewo potrącił łosia, który nagle wbiegł na jezdnie. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń. Zwierzę uciekło do lasu.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 7.32 w Grajewie na ul. Plac Niepodległości policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem - mieszkańca Grajewa. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy - miał ponad 2, 3 promila alkoholu w organizmie.

24.12.2010

Kolizja  z udziałem łosia

O godzinie 0.25 dyżurny został poinformowany, że na trasie Ciemnoszyje - Osowiec, kierujący seatem- mieszkaniec Siemiatycz potrącił łosia, który nagle wbiegł na jezdnię. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń. Zwierzę uciekło do lasu.