" Prowadzę - jestem trzeźwy" - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

" Prowadzę - jestem trzeźwy"

Data publikacji 30.12.2010

„Prowadzę – jestem trzeźwy”

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie przyłączyła się do kampanii „ Prowadzę – jestem trzeźwy”. Akcja ma na celu promowanie trzeźwej i odpowiedzialnej postawy kierowców. Kampania ta ma zachęcić do trzeźwego myślenia i współodpowiedzialności osoby, których przyjaciel, znajomy, członek rodziny zasiada za kierownicą będąc pod wpływem alkoholu.  

Zakończyły się zdjęcia do najnowszego spotu kampanii "Prowadzę - jestem trzeźwy". Scenariusz nawiązuje do nowego hasła „Trzeźwość bez granic" obecnego na billboardach, autobusach i innych nośnikach reklamy. Spot będzie emitowany w TVP, TVN oraz innych stacjach telewizyjnych - regionalnych i lokalnych, a docelowo również na antenach stacji zagranicznych. Emisje rozpoczną się w tym tygodniu na antenie TVN, w styczniu na antenie TVP.

Powstanie spotu możliwe było dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz zaangażowaniu firmy GFR Capital z Tychów. Organizatorzy kampanii przygotowują międzynarodową odsłonę kampanii w państwach Unii Europejskiej. Ich celem jest zbudowanie międzynarodowej wspólnoty ludzi, których łączy wola trzeźwego i odpowiedzialnego kierowania pojazdami.

Kampanię prowadzą: ksiądz Piotr Brząkalik, Duszpasterz Trzeźwości Archidiecezji Katowickiej i firma Business Consulting z Katowic.

 

Pliki do pobrania