Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 05.12.2011

02.12.2011 r.

Kradzież mienia

Policjanci ustalili, iż dwóch mężczyzn: mieszkaniec m. Koty Rybno  wspólnie z mieszkańcem m. Danówek dokonali kradzieży przewodu elektrycznego o dł. 20 m wartości 300 zł. na szkodę mieszkańca gminy Grajewo.

Kradzież portfela z dokumentami

O godz. 18:07 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, iż w rejonie bloku nr 13 na os. Południe n/n mężczyzna wyrwał jej torebkę z dowodem osobistym, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi w kwocie 50 zł.

03.12.2011

Kradzież pojazdu.

O godz. 5:55 dyżury został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, iż w nocy  w pobliżu jednego bloków na ul. Konstytucji 3 Maja skradziono należący do niego samochód m-ki Ford Escort kolory czerwonego rok. prod. 1992

Przywłaszczenie telefonu komórkowego

O godz. 15:30 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, iż w dniu 11 listopada 2011 r. na terenie Grajewa n/n sprawca przywłaszczył jej telefon komórkowy m-ki LG. Wartość strat właścicielka oszacowała na kwotę 300 zł.

Kradzież z włamaniem do garażu

O godz. 15:44 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca m. Lipińskie , iż n/n sprawca włamał się do jego garażu znajdującego się w Grajewie przy ul. Jaśminowej, skąd ukradł przewód siłowy o dł. ok. 30 m. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 300 zł.

Nietrzeźwy kierujący

O godz. 17:05 na trasie Szczuczyn -Guty  policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Fordem Fokus. Okazało się, że 42-letni mieszkaniec Grajewa jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ok. 0,6  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy rowerzysta

O godz. 22:35  na ul Ełckiej policjanci zatrzymali  do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 41-letni mieszkaniec Grajewa jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ok. 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pożar w hali magazynowej

O godz. 23:58 dyżurny został poinformowany przez pracownika PSP w Grajewie o pożarze w hali magazynowej jednej z firm przy ul. Marii Konopnickiej. Na miejscu ustalono, iż przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

04.12.2011 r.

Kto kierował…

O godzinie 19:40 na ul. Ełckiej w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli fiat punto. Po zatrzymaniu się z pojazdu nikt nie wysiadał. Z tyłu na miejscu pasażera siedziało trzech mężczyzn. Dwóch  26-latków oraz 33-latek. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u każdego ponad dwa promile alkoholu. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania samochodem. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Odzyskany telefon

 

O godzinie 23:20 podczas legitymowania mieszkańca Grajewa, policjanci ujawnili przy nim telefon m-ki Samsung, który w  policyjnej bazie figuruje jako kradziony na terenie Gdańska.