Kronika 997 - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kronika 997

Data publikacji 12.10.2012

05.10.2012r.

Zderzenie dwóch Opli

O godz. 20.50 grajewscy policjanci udali się an ul. Konstytucji 3-go Maja gdzie miało miejsce zdarzenie drogowe. Na miejscu zastali dwa pojazdy marki Opel. 28 – letni kierowca Astry nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla 59 – letniego kierowcy Vectry,. W wyniku tego uderzył w tył Opla Vectry. Obaj kierujący byli trzeźwi. 28 – latek został ukarany mandatem karnym.

06.10.2012r.

Zatrzymany nietrzeźwy kierujący

O godz. 16.50 w związku z interwencją grajewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mieszkaniec gminy Radziłów kierował VW Golfem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Uderzył w Opla podczas cofania

O godz. 13.25 grajewscy policjanci udali się na ul. Mickiewicza. Na miejscu zastali dwa pojazdy biorące udział w kolizji drogowej. 59 – letni kierowca Seata podczas manewru cofania uderzył w bok przejeżdżającego prawidłowo Opla, którego kierowca był 36 – latek. Obaj mężczyźni są mieszkańcami Grajewa, a w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca Seata został ukarany mandatem karnym.

08.10.2012r.

Kolizja w Szczuczynie

O godz. 16.15 w Szczuczynie na ulicy łomżyńskiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. 54 – letni kierowca Renault nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go Volkswagena, którego kierowcą był 35 – letni mieszkaniec Pisza. Mieszkaniec Kielc, który kierował Renault został ukarany mandatem karnym.

09.10.2012r.

Kobieta posiadała papierosy z przemytu

Grajewscy policjanci zatrzymali 57 – letnią kobietę, która posiadała papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mieszkanka Grajewa za swój „bagaż” odpowie przed Sądem.

Pies doprowadził do złodziei roweru

Dzisiaj rano kilkanaście minut przed godziną 7.00 jedna z mieszkanek Grajewa powiadomiła funkcjonariuszy, że w nocy ktoś z jej posesji ukradł rower. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci wraz z psem służbowym, który od razu podjął trop za sprawcami. Chwilę później doprowadził mundurowych do posesji na terenie miasta. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkających tam mężczyzn. 52 i 60-latek trafili do policyjnego aresztu, a odzyskany jednoślad do właścicielki. Teraz postępowaniem mężczyzn zajmie się sąd.

Grajewscy policjanci z wizytą u najmłodszych

W ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły” grajewscy policjanci od ponad miesiąca odwiedzają najmłodszych. Podczas spotkań funkcjonariusze prowadzą zajęcia w szkołach i przedszkolach dotyczące bezpieczeństwa.

Kolizja podczas wyprzedzania

O godz. 9.20 na trasie Grajewo – Popowo kirujacy samochodem ciężarowym DAF wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania w wyniku czego najechał na Opla, którego kierującym był 26 – letni mieszkaniec Popowa. Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierujący ciężarówka 37 – letek został ukarany mandatem karnym.

Najechała na znak

O godz. 12.20 na ulicy Strażackiej w Grajewie 18 – letnia mieszkanka Szczuczyna kierująca Fordem, nie zapanowała nad pojazdem pokonując w ostry zakręt. W wyniku tego najechała na stojący na chodniku znak. Kierująca została ukarana mandatem karnym.  

Ciężarówka w rowie

Kierowca Mana z naczepą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu w wyniku czego ciężarówka przewróciła się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 54-latka za spowodowanie kolizji drogowej grajewscy policjanci ukarali mandatem.

10.10.2012r.

Wjechał w tył Audi

O godz. 12.20 na Ul. Wojska Polskiego w Grajewie miało miejsce zdarzenie drogowe. 20 – letni kierowca forda nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do Audi i uderzył w jego tył. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowcę Forda ukarano mandatem karnym.  

11.10.2012r.

Poszukiwana zatrzymana

O godz. 10.00 na terenie Grajewa policjanci zatrz6ymali 27 – letnią mieszkankę Grajewa. Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim do Aresztu śledczego w Białymstoku celem odbycia kary.

Uderzył w unieruchomiony pojazd

Na ulicy konstytucji 3-go Maja w Grajewie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Renault 35 – letni mieszkaniec Grajewa, wykonując manewr cofania najechał na unieruchomione Audi. Kierującego Renault ukarano mandatem karnym.