Policja Apeluje!! - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja Apeluje!!

Data publikacji 03.01.2014

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzi czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem:

Zbigniewa Obryckiego s. Cyriaka i Bronisławy zd. Mroczkowska,

ur. 08.10.1970r. Grajewo, zam. Grajewo Oś. Południe 24/13

RYSOPIS:  wiek z wyglądu około 43 lata, wzrost około 167 cm, sylwetka ciała szczupła, włosy ciemny blond krótkie,  oczy jasne (niebieskie), twarz pociągła, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne, brak znaków szczególnych.

UBIÓR: kurtka zimowa ¾ koloru zielonego wiązana w pasie bez kaptura, spodnie jeansowe koloru stalowego – wąskie, buty koloru czarnego skórzane do kostki, koszula siwa na długi rękaw, koszulka typu t-shirt koloru niebieskiego.

Który to w dniu 18 grudnia 2013r. około godz. 10:00 wyszedł z miejsca zamieszkania w celu udania się do pracy – Piekarnia „BABIK” Grajewo ul. Konopska, gdzie nie dotarł.  Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną jak też znajomymi.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego 74, bądź telefoniczny pod numerem /86/ 273 0 333 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, komórkowy 112.